• RSS
  • Facebook
  • Twitter
17
Styczeń
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Sporo osób pragnie otworzyć restaurację – jednakże pewnie wszyscy wiedzą, iż założenie knajpy to znaczący wydatek. Poza tym, generalnie sytuacja jest taka, że restauracje padają częściej, aniżeli biznesy funkcjonujące w jakichś innych branżach. No cóż, to naprawdę nie musi oznaczać, iż w każdym przypadku jesteśmy tak jakby skazani na ogłoszenie bankructwa. Jeśli właśnie tak rozumujemy, tak naprawdę nie powinniśmy zakładać lokalu. To nie ma sensu! Pozytywna podstawa to coś najważniejszego, pracownicy i goście umieją to doskonale wyczuć.
- odnajdź niszę. Zatem chociaż w dalszym ciągu kuchnia turecka albo włoska są u nas szalenie popularne, to jednak prawda jest taka, iż bez cienia wątpliwości warto oglądać się za nieco bardziej niszowymi rodzajami. Może kuchnia litewska czy skandynawska są OK?
- w żadnym wypadku nie oszczędzaj na wielkości jedzenia. I tak narzut na potrawach jest spory, toteż nie ma sensu dawać porcji jak dla kilkuletniego dziecka. Nie chodzi w tym momencie o zapychanie żołądka, w końcu nie o to chodzi w jedzeniu, ale bardzo często sytuacja jest taka, że potrawy są śmiesznie nieduże.

Pozostałe wpisy:

Categories: Bez kategorii

Comments are closed.