• RSS
  • Facebook
  • Twitter
04
Lipiec
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich gabinetów, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zapewnić sobie potrzebne materiały i sprzęt, jakie wykorzystywane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez sklepy medyczne mogą być zarówno specjaliści medycyny każdej specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, świetne sprzęty medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z wielu różnych specjalności, które obejmują nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny wspomaga także diagnostykę medyczną, oferując dużą gamę odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także centra rehabilitacji oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, który oferuje sklep, to aż osiem tysięcy produktów skierowanych do dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Oferowane towary importowane są od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy krajowe, producenci takich marek np. Poldent czy Tzmo.

Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty oraz cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek tego, co znajduje się zarówno w sklepach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę

sklep.cezal.com.pl

Pozostałe wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.